Yeme İçme

Trending:


Almanlar bu tarifi yıllardır biliyor: Damarlarda biriken kolesterole yağ çözücü etkisi yaratıyor

Almanya bu tarifi yıllardır biliyor. Bu ürünü hazırlamak için karmaşık malzemelere ihtiyacımız yok, muhtemelen mutfağınızda her şeyi bulacaksınız. Bu doğal içecek, arterleri temizlemeye ve kireçlenmeyi önlemeye yardımcı oluyor. Tedavi ayrıca genel sağlığınızı iyileştiriyor.


İngiltere'de hastalık izni alan çalışanların sayısı, "son 13 yılın en yüksek seviyesine" çıktı

İngiltere'de yapılan bir araştırmada, iş yerlerinde hastalık izni alan çalışanların sayısının, "son 13 yılın en yüksek seviyesi"ne çıktığı belirtilerek, stresin devamsızlığa yol açan ana etkenlerden biri olduğu ortaya kondu.


Terlemeyi önlemenin doğal yolları!

Çok terleme birçok yaştan insanın yaşadığı problemler arasında bulunur. Terleme, vücut sıcaklığını düzenlemek için doğal bir mekanizmadır. Ancak bazı durumlarda terleme normalin üzerinde olabilir ve günlük yaşamı olumsuz etkileyebilir. Bu duruma aşırı terleme, hiperhidroz olarak da bilinir. Terleme ile başa çıkmak için bazı doğal yöntemler bulunur.


Brokoli Kürü Nedir, Nasıl Yapılır? Brokoli Kürü Faydaları Nelerdir?

Ödem ve şişkinliklerinden kurtulmak isteyen kişiler için tavsiye edilen kür çeşitlerinden biri brokoli kürüdür. Hem sağlıklı hem de lezzetli olan bu kür sayesinde vücutta biriken toksinler kısa süre içerisinde atılmaya başlamaktadır. Yağ yakımını hızlandıran bu kür aynı zamanda C vitamini ve antioksidan görevi üstlenmektedir.


Kuduz şüphesinde işte yapılması gereken!

Kuduz şüphesinde işte yapılması gereken! Aydemir, gazetecilere, esas olarak hayvanlardan insanlara bulaşan viral enfeksiyon hastalığı kuduzun ölümcüllük oranının çok yüksek olduğunu ancak şüpheli temas sonrasında doğru yapılan önlem basamaklarıyla yüzde 100 önlenebileceğini anlattı. DAHA ÇOK KÖPEK ISIRIKLARIYLA BULAŞIYOR Kuduzun ülkemizde daha çok ...


Menopoz dönemindeki kadınların baş ucu tohumu! Sıcak basmalarından mide şişkinliklerine birebir

Keten tohumu öğütülerek tüketilmeli. Süt veya yoğurt içerisine katılan keten tohumu menopoz sürecinin daha rahat geçmesini sağlıyor. Zayıflamaya yardımcı oluyor. Peki keten tohumu sütü nasıl yapılır? İşte yanıtı...


Araştırma: Şizofreni hastaları sigara içmeye genetik olarak yatkın

Araştırma, Amerikan Psikiyatri Dergisi'nde yayımlandı


Mevsim geçişlerinde beslenmeye dikkat

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte ülke genelinde ani hava değişimleri etkili olmaya başladı. Mevsim geçişlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmek için beslenme düzenine çok dikkat etmek gerekiyor. Mevsim geçişlerinde hastalanmamak için bu önerilere bir göz atın.


72 yaşındaki adama, çalışan kalpte bypass ameliyatı gerçekleştirildi

Isparta’da yaşayan 72 yaşındaki Ali Küçükkart, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışan kalbine yapılan bypass ameliyatı ile sağlığına kavuştu.


Sosyal medyada hızla yayılıyor: Sahte botoks kurbanı olabilirsiniz

Botoks ve dolgu uygulamaları dünyada ve ülkemizde yoğun ilgi görüyor. Sosyal medyanın etkisiyle de yaygınlaşan botoks ve dolgu uygulamalarını yaptırırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü sahte botoks piyasası günden güne büyüyor ve bu ilaçların sahtesini ayırt edebilmek çok zor olabiliyor. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Eskalen, botoks gibi işlemlerin doğru malzemeler ve uzmanı tarafından yapılması gerektiğinin altını çizerek...


Eriğin bu faydasını daha önce kimse duymadı

Yeşil erik hem tadıyla hem de sağladığı faydalarla sık sık tüketiliyor. Tam bir C vitamini deposu olarak bilinen yeşil erik, kalsiyum açısından da zengindir. Bu nedenle pek çok hastalığa da iyi geliyor. İşte detaylar…


Okul çağı çocuklarında bağışıklık güçlendirecek öneriler

Vücudu enfeksiyonlara karşı koruyan en önemli sistemlerden bağışıklık sisteminin zayıflaması halinde birçok hastalığa karşı daha hassas ve dirençsiz duruma gelindiğini belirten Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Fakirullahoğlu, “Sağlıklı ve dengeli beslenme çocukluk çağında çok önemlidir. Bu nedenle ana öğünlerde sebze, tahıl, kırmızı et, balık, yoğurt, gibi besleyici özelliği olan yiyecekler tüketilmelidir. Peynir,...


Tarkan ÖZVARDAR Köpeğimizin hayatını tehdit eden parazitler

Adından da anlaşılacağı gibi parazitler köpeklerimizin besinlerine ortak olup onların sağlığını ciddi anlamda olumsuz etkileyebilen asalak canlılardır.


Hamileyken Mide Yanması Neden Olur, Nasıl Geçer? Hamilelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir?

Hamilelik sırasında bir kadının vücudu, diğer şeylerin yanı sıra sindirimini yavaşlatan hormonal değişikliklere uğrar. Bu yavaşlama, sıvıların mideden yemek borusuna geri akmasına ve mide ekşimesine ve mide reflüüne neden olabilir. Hamile kadınlarda yaygın olan bu rahatsızlıklar genellikle 2. trimesterde ortaya çıkar ve hamilelik ilerledikçe şiddetlenebilir. Bazı kadınlarda hamileliğin erken döneminde bile ortaya çıkar.


Uzman isimden 'grip' uyarısı: Masum bir hastalık değil, aşılanmalı!

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, dünyada her yıl milyonlarca kişinin hastalanmasına ve ölümlere yol açtığına dikkat çektiği griple ilgili aşı uyarısında bulundu. Prof. Dr. Özlü, “Grip aşısı hem gribe yakalanmaktan bizi korur hem de gribe yakalansak bile bunu ağır geçirmekten ve bağlı komplikasyonlarının ortaya çıkmasından korur. Grip, çok masum bir hastalık değil, mutlaka aşılanmalı" dedi.


Toksinleri söküyor, bu besini sofranızdan eksik etmeyin

Bu besin kilo vermede ve toksinleri sökmede yardımcı oluyor.


Kedilerden bulaşan parazit: Toksoplazma nedir, toksoplazma belirtileri nelerdir?

Toksoplazma olarak adlandırılan parazit türü önlem alınmadığı takdirde dönem dönem tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Körlük, beyin hasarı ve büyüme geriliği gibi riskli durumlara neden olan bu parazit bir kez atlatıldığı takdirde hastaya bağışıklık kazandırıyor. Peki, toksoplazma tam olarak nedir ve bu hastalıktan korunmak için neler yapılması gerekir?


Boyunda şişlik, yutma güçlüğü, yorgunluk... Bu belirtiler kanser habercisi olabilir

Fiziksel muayenede elle hissedilen nodüllerin çok düşük oranının kanser içerdiğini söyleyen Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kanan Ismayılzada, “Bu durumlarda belirleyici olan tiroid bezindeki nodülün varlığı değil, nodülün ultrasonografik özellikleridir. Ultrasonografik olarak şüpheli özelliklere sahip olan veya hastanın geçmiş öyküsünde kanser açısından risk faktörleri mevcut ise o zaman ince iğne aspirasyon biyopsisi yapılarak tanı koyulmaktadır”...


Uzmanından uyarı: Fazla su içmek ölümle sonuçlanabilir

Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sedat Üstündağ, su tüketiminin önemli olduğunu, ancak fazla su tüketimi durumunda sodyum oranının düşmesine bağlı su zehirlenmelerinin ortaya çıkabileceğini belirterek vatandaşlara uyarıda bulundu.


Uzmanı uyardı: Hasta olan çocuklarımızın okula gönderilmemesi konusunda özel bir çaba harcamamız gerekiyor

Kayseri Şehir Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ayşin Kılınç Toker, kış aylarının yaklaşmasıyla beraber üst solunum yolu enfeksiyonlarının arttığını söyleyerek, 'Özellikle hasta olan çocuklarımızın okula gönderilmemesi konusunda özel bir çaba harcamamız gerekiyor' dedi.


"AORT ANEVRİZMASI CİDDİ KOMPLİKASYONLARA YOL AÇMADAN ÖNCE BELİRTİ VERMEYEBİLİYOR"

Gecikmenin hayati risk oluşturduğu aort anevrizmaları için, düzenli kalp muayenesinin önemine işaret eden Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr.


Ağız bantlama yöntemi uykuyu iyileştiriyor mu?

İnternette pek çok trend ortaya çıkıyor. İnsanlar orada gördükleri bazı önerileri dinleyerek bazen sağlığından oluyor. Ağız bantlama trendi için bilim ne diyor?


Yuvasından düşen yavru sincap koruma altında

Yuvasından düşerek kafa travması yaşayan yavru sincap 3 hafta önce koruma altına alındı. Sağlığı iyi durumda olan sincap, önümüzdeki günlerde doğaya salınacak.


Çocuğunuz odasında tek başına yatamıyorsa sebebi bu olabilir! Telefon ve bilgisayar oyunları bu sorunu tetikledi! Uzmanından 5 önemli uyarı

“Odasında tek başına yatmaya korkuyor!”, “Her gece yanımıza geliyor!”, “Gece ışığını kapattırmıyor!”… Son yıllarda pek çok anne baba aynı dertten muzdarip. Arkadaş sohbetlerinde sık sık; çocuklarının gece odasına gitmeye çekindiğini, uykuya dalıncaya kadar mutlaka yanında kalmasını istediklerini, hemen her gece mutlaka yanlarına geldiğini ya da odasına dönmeye ikna edemediklerini belirtirken, arkadaşlarına, internete ya da uzmana başvurarak...


Vücuttaki saatli bomba! Bu hastalığa dikkat; tesadüfen fark edilebiliyor! 3 önemli belirtisi var: Yutma güçlüğü, nefes darlığı ve şiddetli ağrı...

Gecikmenin hayati risk oluşturduğu aort anevrizmaları için, düzenli kalp muayenesinin önemine işaret eden Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Noyan Temuçin Oğuş, “Anevrizmalara yönelik cerrahi ne kadar büyük olursa olsun anevrizma komplikasyonları gelişmeden, zamanında yapılan müdahale başarıyı artırır” dedi. Prof. Dr. Oğuş, aort anevrizmasının ciddi komplikasyonlara yol açmadan önce hiçbir belirti vermeyeceğine de dikkat çekti.


Uzun süren orta kulak enfeksiyonu işitme kaybına neden olabilir

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. Ali Rıza Gökduman, 19-25 Eylül İşitme Engelliler Haftası dolayısıyla işitme kaybı hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Üst solunum enfeksiyonlarının orta kulak enfeksiyonlarına neden olabileceğini belirten Kulak Burun Boğaz Uzmanı Ali Rıza Gökduman, “Çocuklar yeni doğan taramalarını geçse bile sonradan geçirilebilecek kabakulak, kızamık gibi viral enfeksiyonlar veya uzun süre farkında olunmayan tedavi edilmemiş...


Kabak, sağlıklı ve lezzetli bir zayıflamaya yardımcı oluyor

Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, düşük kalorili ve besleyici bir sebze olan kabağın kilo verme hedefine ulaşmada yardımcı olacağını söyledi.


Göbek bölgesini yağlandıran en sinsi besinler! Zayıflamak istiyorsanız uzak durun

Göbek bölgenizde depolanan yağların sebebi tükettiğiniz besinlerle alakalı olabilir. Bazen ne kadar diyet ve egzersiz yapsanız da göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmanız kolay olmaz. Bu sebeple diyet yaparken tükettiğiniz besinlere dikkat etmeniz gerekir. Göründüğü gibi masum olmayan bu besinler fit görüntünüzü engelleyebilir.


Vücudunuzu kışa hazırlayın! İşte sonbaharda tüketilmesi gereken besinler listesi

Konuk olarak katıldığı programlar ve yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Dr. Ayça Kaya, vücudu kışa hazırlama mevsiminin sonbahar olduğunu belirterek bu konuda uyarılarda bulundu. Türk İç Hastalıkları Derneği, Türk Diyabet, Obezite ve Beslenme Derneği, Avrupa Obezite Çalışma Grubu, Antiaging Eğitim ve Araştırma Derneği üyesi Dr. Ayça Kaya, “Artık yavaş yavaş yaz aylarını uğurlamaya başladık. Kışa ayına girerken sebzeleri nasıl konservelik...


Akciğerleri bitiren bu alışkanlıklara dikkat! Kimler risk altında? Uzman isimler akciğer sağlığı ile ilgili merak edilenleri tek tek anlattı

TÜRK Toraks Derneği ve Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) önderliğinde bir araya gelen 17 uzmanlık derneği ve 6 hasta derneğinden oluşan 'Türkiye Solunum Koalisyonu', 2030 yılı sonuna kadar akciğer hastalıklarından ölümü üçte bir oranında azaltmayı hedefliyor. Türkiye'nin solunum hastalıklarında risk faktörleri açısından diğer ülkelerden farklı yanları olduğuna değinen Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mecit Süerdem, erişkin...


Kalp hastalığı riski bu kişilerde daha fazla

Kalp krizi, felç ve kalp yetmezliği gibi kalbi veya kan damarlarını etkileyen sorunlar her yıl 20,5 milyondan fazla kişinin ölümüne neden olduğunu söyleyen Kardiyoloji Uzmanı Dr. Kamuran Seyidoğlu, "Fakat bu ölümlerin yüzde 80'i sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıklarıyla birlikte önlenebiliyor. Özellikle A tipi kişiliklerin kalplerine dikkat etmesi gerektiriyor. Çünkü kalp hastalıkları mükemmeliyetçi, rekabetçi, hırslı insanlarda daha çok görülüyor....


Asbest maruziyetinin yol açtığı hastalık: Mezotelyoma

Her yıl binlerce insanın yaşamını tehdit eden ve hala yeterince bilinmeyen bir hastalık olan Mezotelyoma'ya asbest sebep oluyor.


65 yaş üstü vatandaşlara kritik maske uyarısı!

Uzun süre küresel düzeyde etkisi sürdüren koronavirisün yeni varyant dünyada endişe yarattı.Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tüm dünyada 1 milyondan fazla yeni COVID-19 vakası görüldüğünü duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dünyada hızla yayılan Eris varyantının, Türkiye’de de 9 kişide görüldüğünü açıklaması pek çok soruyu da beraberinde getirdi. 'Çok daha bulaşıcı ama korkmayın' çağrıları ne anlama geliyor? Eris varyantının...


Prof. Dr. Tevfik Özlü: Grip aşısı mutlaka yapılmalı

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, dünyada her yıl milyonlarca kişinin hastalanmasına ve ölümlere yol açtığına dikkat çektiği griple ilgili aşı uyarısında bulundu. Prof. Dr. Özlü, 'Grip aşısı hem gribe yakalanmaktan bizi korur hem de gribe yakalansak bile bunu ağır geçirmekten ve bağlı komplikasyonlarının ortaya çıkmasından korur. Grip, çok masum bir hastalık değil, mutlaka aşılanmalı' dedi.


Beslenme çantası hazırlarken bunlara dikkat

Beslenme ve Diyet Uzmanı Şükriye Eral, çocuklarda beslenmenin fiziksel gelişiminin yanı sıra zihinsel gelişimi de etkilediğini ifade ederek, “Çocukların sağlıklı beslenmesi; büyüme ve gelişmelerini, aynı zamanda okuldaki başarılarını etkiler” dedi.


Kadınlarda kanser taramaları hakkında bilinmesi gerekenler

Kadınlarda kanser taramaları, kanserlerin erken dönemde teşhis ve tedavi edilmesinde hayati bir rol oynar. Peki, kadınlarda en sık görülen kanserler nelerdir ve hangi testler düzenli olarak yaptırılmalıdır? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüsnü Görgen sizler için anlatıyor.


Uzun yaşamanın sırrı vücut ağırlığını korumak olabilir mi? Araştırma sonuçları dikkat çekici... Uzmanlar ne diyor? 'İdeal kiloda kalmak hastalık riskini azaltıyor'

Son yapılan çalışmalar, kadınlarda kilo istikrarının uzun ömür için önemli bir faktör olduğunu gösteriyor. Peki ama gerçekten yıllar boyunca aynı kiloda kalmak ömrü uzatabilir mi? Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Savaş Karataş ile Geriatri ve İç Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Birkan İlhan sorularımızı yanıtladı...


Toksik ilişki hangi hastalıklara yol açıyor?

Toksik ilişkiler üzerine bir araştırma yapıldı. Yapılan incelemeler sonucunda toksik ilişkilerin hastalıklara neden olduğu ortaya çıktı. Peki toksik ilişkinin vücuda zararları neler?


Bilim için kadavra gönüllüsü aranıyor

Bilim için kadavra gönüllüsü aranıyor SDÜ Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Soner Albay, insan kadavrasının tıp eğitimi için oldukça önemli olduğunu, aynı zamanda temin edilmesinin çok zor olduğunu belirtti. Anatominin en eski tıp bilimi olduğuna değinen Prof. Dr. Soner Albay, "İnsan vücudunu oluşturan yapıları, bu yapıların öze...


BES'ten kısmi para çekme dönemi

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES) olup da ev alacaklara, evleneceklere, öğrencilere, doğal afetten etkilenenlere güzel haber. BES’te birikimi olanlar, paralarının yüzde 50’sini ihtiyaç halinde çekebilecek. Bu haktan yararlanma şartları neler? Kaç kez çekim yapılabilecek? Yaş şartı var mı? İşte merak edilen tüm detaylar...


Müjde! O hastalık nedeniyle sesinizi kaybetmeyebilirsiniz

Müjde! O hastalık nedeniyle sesinizi kaybetmeyebilirsiniz Gırtlak kanseri ameliyatı olan bireyler ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Bu sorunların başında ses, solunum ve yutma gibi temel işlevlerin olumsuz etkilenmesi geliyor. Gırtlak kanserinde hastaların yaşadıkları en büyük problemlerden birinin de sesin etkilenmesi olduğuna dikkat çek...


Etiyopya'da 1300'den fazla kişi açlıktan öldü

Gıda yardımlarının kesilmesi Etiyopya'da 1300'den fazla kişinin ölümüne yol açtı. Yardımların kesildiği dönemden başlayarak her ay ölenlerin sayısı artarken Tigray'daki tüm ölümlerin yarısından fazlası açlıktan ötürü meydana geldi.


Bu virüs bebekleri tehdit ediyor! Belirtileri griple aynı

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte bebeklerin sağlığını ciddi şekilde etkileyebilen pek çok enfeksiyon hastalıkları kapımızı çalmaya başladı. Bu enfeksiyonlardan yaygın olarak görülen RSV (Respiratuar sinsityal virüs) özellikle prematüre bebeklerde hayatı tehdit eden boyutlara ulaşabiliyor. Bunun nedeni ise bağışıklığı henüz yeterince güçlenmemiş olan prematüre bebeklerde virüsün hızla akciğerlere ulaşıp, bronşit veya zatürreye yol...


Uzman açıkladı: Yeni varyantta yüksek risk yok, yine de hazırlıklı olmalıyız

Prof. Dr. Gamze Varol, yeni varyantta koronavirüsün ilk çıktığı gibi ağır hastalık tablosunun beklenmediğini belirtti. Prof. Dr. Varol, "İnsanların bağışıklık sistemi değişebilir ya da daha kapalı ortam, toplu yaşam alanları, sınıflar dediğimizde pandeminin ilk dönemlerindeki kadar yüksek risk beklememekle birlikte yine de hazırlıklı olmak lazım. Maske, mesafe, hijyen kurallarına yine de dikkat etmemiz lazım" dedi.


Çocuklarda göz kapağı sarkmasına dikkat

Çocuklarda göz kapaklarının düşmesi endişe kaynağı olabilir ve altta yatan çeşitli tıbbi durumların belirtisi olabilir. Pitozis olarak bilinen bu durum doğuştan (doğumda mevcut) veya edinsel (doğumdan sonra gelişen) olabilir. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay konu hakkında bilgiler verdi.


Yıllarca kanser olmaya çalışmışız! Omleti sakın böyle pişirmeyin

Teflon tavalar sağlığınızı tehdit ediyor! Uzmanlar üretiminde kullanılan kimyasal maddeler sebebiyle ısınınca toksik maddelerin açığa çıktığı teflon tava ve tencerelere karşı uyarıyor. Teflon tavaların ısınmasıyla açığa çıkan gazlar kansere yol açmasını aynı sıra kadınlarda düşük riskini de artırıyor. En iyisi eve sokmamak olsa da, teflon tava kullanmadan yaşayamıyorsanız bu uyarılara dikkat etmelisiniz... İşte teflon tava kullanırken dikkat...


Sabahları 10 kat fazla enerjiyle uyanmanızın sırrı! Kahvenize bir tutam...

Kahveye eklenen bir miktar tuz enerjinizi artıracaktır. Kahvaltısında yumurtayı eksik etmeyenler ise daha dinç hissediyor. Peki sabahları en enerjik insanı siz olmak ister misiniz? İşte yanıtı...


Hangi yaşta hangi sağlık kontrollerini yaptırmalıyız?

Sadece çocukluk döneminde değil, erişkin yaşlarda da sağlığın takip edilmesi yaşam kalitesi, olası hastalıkların erken teşhisi ve kronik hastalıkların takibi anlamında büyük önem taşıdığını belirten Dr. Hizan Nur Bucak Batı, “Düzenli şekilde ve belli aralıklarla sağlık kontrolü ve Check-Up yaptırmak, bir takım sağlık sorunlarının henüz baş göstermeden önlenmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra bazı hastalıklarda da erken tanı konulması, tedavi...


Saç dökülmesine ezber bozan çözüm: Saç köklerini güçlendirerek 1 gecede yeni saç çıkarıyor

Saç dökülmesi özellikle mevsim geçişlerinde artış gösteriyor. Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saç köklerini güçlendirmek gerekiyor. Saçlarınız hızlı bir şekilde dökülüyorsa ve önlem almak istiyorsanız bunun için pek çok doğal yöntem var. Saçları güçlendirip 1 gecede çıkaran doğal yöntemlere bir şans verebilirsiniz.


Akciğer kanseri hastalarına 'Girişimsel Pulmonoloji' tedavisi

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları doktorlarından Prof. Dr. Mehmet Akif Özgül, akciğer kanseri hastalarının, ana nefes borusunun tümörler nedeniyle tıkanması sonucu boğularak ölümlerinin önüne 'Girişimsel Pulmonoloji' tedavisiyle geçildiğini söyledi.