KAHVE SEVENLERIN DENEYECEğI BIR TüYO DAHA çıKTı; BIR FINCANA BIR KAşıK EKLEYINCE BOTOKS ETKISI YAPıYOR

Kahve içerek cildinin güzelleştiğini düşünen bir sosyal medya kullanıcısı bir tüyo verdi. Öyle ki kahvenin içerisinde eklediği bir kaşıkla elde ettiği karışım genç kalmasını sağlıyor.

47 yaşındaki kadın, kırışıklıkları gidermenin bir yolunu daha buldu. Sabahları içilen bir fincan kahvenin içine bir kaşık kolajen tozu eklediğini belirtti. Cilde olan etkisini gözlemlediğini söylüyor.

Kadının yaptığı paylaşım pek çok kişiyi bu tüyoyu denemeye itti. 47 yaşındaki kadın "Cildimde en etkili ve kalıcı dolgunluk etkisini her sabah kahvemde kullandığım kolajen tozundan elde ettim" diye konuştu.

Sonuçlarını 2 hafta sonra görmeye başladığını söyleyen kadın,cildinin yanı sıra başka alanlar da iyileşmeler gözlediğini söyledi.

Stresli bir hayata sahip olduğunu söyleyen kadın, bu yüzden cilt yapısının daha hızlı bir şekilde bozulduğunu ifade etti.

Ancak kahve ve kolajen tozu karışımı cildine iyi gelmiş. Otoimmün hastalığı olan bir kadın ise saçlarının yeniden uzamasını desteklemek için kolajen takviyesini nasıl kullandığını anlattı.

Genç yaştan itibaren saçlarının öbek öbek döküldüğnü aktaran kadın, ilaç kullanmanın yeterli gelmediğini söyledi. Doktor ise bu durumda kadına tıbbi diyet ve kolajen takviyesi önerdi.

Bu tür takviyelerde genellikle sabırlı bir şekilde beklemeniz şart. Doktorlar sürecin tahmin edilenden daha uzun zaman alabileceği konusunda uyarıyor.

2024-07-10T07:55:06Z dg43tfdfdgfd